Hakkımızda

Yün halının ilk adımı olan yün yıkama tesislerindeki yolculuğumuz sırasıyla iplik bölümü üretim, (dokuma)bölümü hazırlama ve kalite kontrol bölümü, halı döşeme işlemi ve son olarak desen tasarım bölümünde tecrübelerimizi artırdık.
Kendimizi zaman içinde geliştirerek halının başlangıcından camiye serilmesine kadar tüm alanlarda yolumuza devam ettik.
Kazandığımız bu bilgiler ve tecrübeler ile cami,yurt ve otel halısı desenlerini müşterimizle beraber yerinde çalışarak daha hızlı renk ve desen seçimi, buna bağlı olarak daha hızlı üretim sürecini gerçekleştiriyoruz.

Tüm Dünyada, ekstra saf yünden yapılmış halı ve giyim gibi ürünlerde,
Woolmark damgalı ( Saf yeni yün ) etiketi vardır.

Bu damga uluslararası bir
kalite garantisi olmakla beraber, karışımsız en iyi yünün sembolüdür.

Halılarımız Woolmark’ın kalite kontrol sistemiyle üretilmektedir.

Cami halısı olması sebebiyle her türlü kir ve yağdan arındırılmış (Woolmark şartıdır) üzerinde namaz kılınacak temizliğe getirilmiştir.

Standartlara uymayan ve kalite belgesi olmayan veya şartları karşılamadığı için alamayan bir üründe eksikler vardır.

Cami halısı bir defa alınıp uzun zamanlar kullanılacağı için yeni iken güzel görüntüye sahip olan, ancak kullandıkça bozulan ucuz halılar mevcut olup ev halısı alınır gibi düşünmemek gerekir

Halılarınızın kaliteli ,uzun yıllar dayanıklı ve saf yün olduğunu tescilleyen Wolmark belgesini üreticinizden mutlaka isteyiniz.

Yıllardır üretimini yaptığımız onlarca model ve renkten dilediğinizi seçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için sitemizdeki canlı destek hattını kullanabilir ya da bize iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.